Telewizor Panasonic OLED TX-77EZ1000

0
3480

Telewizor Panasonic OLED TX-77EZ1000 to kinowe wrażenia oglądania rodem z Hollywood.

Panasonic wzbogaca swoja ofertę telewizorów o największy jak dotąd odbiornik z ekranem OLED model TX-77EZ1000

Ten najnowszy produkt Panasonica to najbardziej zaawansowany technicznie procesor i niezrównane możliwości reprodukcji kontrastu i barw gwarantowane przez technologię OLED to rozwiązanie które wprowadza do Twojego domu całkowicie nowa jakość.

Tym produktem Panasonic ulega coraz większej presji konsumentów którzy domagają się przeniesienia prawdziwych kinowych wrażeń do domu, nie tylko z najwyższej jakości obrazem ale także przy odpowiedniej wielkości obrazu.

Yasushi Murayama szef europejskiego oddziału telewizorów firmy Panasonic z duma przedstawia najnowszy 77-calowy model telewizora OLED opracowany według najwyższych standardów. Ten model telewizora to nowa generacja obrazu najwyższej jakości. Oryginalna technologia i unikalny filtr czerni pozwala maksymalnie wykorzystać możliwości OLED Procesor Studio Colour HCX2. Profesjonalne tabele podglądu 3D umożliwiają dokładne odwzorowanie kolorów z myślą o stworzeniu atmosfery sali kinowej.

Telewizor Panasonic rodem z Hollywood

Obraz telewizora OLED TX-77EZ1000 został dostrojony przez specjalistów z Hollywood i dopracowany przez eksperta do spraw koloru tak aby zapewniać widzom niezapomniane kinowe wrażenia.

Napisz komentarz

Napisz komentarz
Imię