Najlepsze oryginalne burgery tylko od Hambshop

0
3511

Zobaczyłem fajną zakręconą ekipę w food trucku pod szyldem Hambshop. Zachęciła mnie duża widoczna informacja Burgery 100% wołowina. Mimo kilku osobowej kolejki głośne krótkie pytanie „Chłopaki ile trzeba czekać” szybka odpowiedź „10 minut” konkret to lubię, więc czekam spokojnie w kolejce wraz z Żonką, zamawiamy dwa burgery standard, na pierwszy raz zawsze wybieram wersję standard, czekam na propozycję podstawową czyli co fabryka dała, na wymyślanki jeszcze przyjdzie czas. Otrzymaliśmy numerek „dość wysoki” – więc myślę sobie, jest dobrze chłopaki się nie obijają towar schodzi, więc nie ma obawy że jest nieświeży.

Dyskretnie kuknąłem do „kuchni”  by upewnić się jak praca idzie, pomyślałem spokojnie chłopaki działają w rękawiczkach, sprawna czteroosobowa ekipa działa jak doskonała maszyna, czterech facetów na takiej niewielkiej przestrzeni o każdy wie co robić – pełen szacun. Mięsko na grillu już się grzeje, przecięte bułeczki już czekają gotowe porcje dodatków jak sałata, pomidorek, cebula, ogórek czekają w gotowości.

I już otrzymujemy w papierowym zawiniątku naszego burgera przez środek przebitego długą drewniana szpilką żeby się nie przesunął.  Pierwszy gryz i szok delikatna miękka pyszna bułeczka, posypana sezamem a w środku na liściu sałaty gruby miękki wspaniały kawał mielonego wołowego „kotleta” na tym pomidor, pyszny ogórek całość wzbogacona wspaniałym sosem – nie udało mi się ustalić czy własnej produkcji czy kupny ale pyszny.

Nie jestem jakimś specjalnym miłośnikiem tego typu jedzenia to dosłownie pochłonąłem tego burgera. Córka która nigdy nie jada tego typu dań spróbowała i poprosiła o zamówienia kolejnego dla niej. Zamawiając Córce zamówiłem oczywiście dla siebie drugiego również classic bo był pycha, z lekkim trudem pochłonąłem drugiego ze smakiem, córka swojego zjadła całego to był szoooook…….!!!!!

Jak traficie gdzieś na zlot Food trucków polecam wam beżowego mercedesa z logiem Humbshop, dają rewelacyjne żarcie przy kolejnym spotkaniu mam nadzieję że wkrótce przetestuję kolejne wariacje burgerów z innymi dodatkami. Panowie jak tylko będę w rejonie Katowic to będę was szukał tylko podpowiedzcie gdzie można was znaleźć.

Ekipa food – trucka HumbShop z Katowic

 

 

Polecam fajna wesoła ekipa, smaczne jedzenie, jeśli lubicie burgera – polecam wszystkim warto ich odwiedzić przy okazji jakiegoś zlotu food – trucków lub w Katowicach – Polecam

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz
Imię